سوسیس کالباس

آلمان قهرمان جهان سوسیس کالباس است. در هیچ جای دیگری به اندازه اینجا انواع سوسیس وجود ندارد. هر آلمانی سالانه ۳۰ کیلو از آن را مصرف می کند.

به خصوص سوسیس، بخش بزرگی از این محصولات از کارخانه می‌آیند، که اغلب به‌عنوان یک محصول انبوه در جنگ‌های قیمتی صنایع غذایی تولید می‌شوند . 

اما در واقع ما چه می خوریم؟ خبرنگاران از خود می پرسند.

سوسیس کالباس

جنگ قیمت در برابر تخفیفان: قصابان تسلیم می شوند

سوسیس همیشه از مرغوب ترین قطعات ساخته نمی شود، بلکه از آنچه پس از برش باقی می ماند ساخته می شود. قصاب صنایع دستی آندریاس هارث که هفتمین نسلی است که کسب و کار خود را در نزدیکی ماینز اداره می کند، می گوید رویکرد بسیار معقولی برای استفاده از کل حیوان در صورت امکان .

بسیاری از همکاران او در سال‌های اخیر به این دلیل که نمی‌توانند نیروهای جدید پیدا کنند و دیگر نمی‌توانند با پیشخوان‌های گوشت‌فروشی بزرگ خود در جنگ قیمتی با تخفیف‌دهنده‌ها تسلیم شوند، دست از کار کشیده‌اند.

کشاورزان و قصابان علیه سوسیس صنعتی

فشار برای تولید تا حد امکان ارزان عواقبی برای تولید سوسیس و کالباس دارد. نویسنده “نگرانی” می پرسد – طبق SWR در کارخانه های گوشت، با قصابان صنعتگر و بازرسان مواد غذایی.

 او بینش های نادری از یک کشتارگاه بزرگ به دست می آورد و می آموزد که چگونه گوشت خوک و گاو را به سوسیس های صنعتی کنسرو شده تبدیل می کنند. فیلم شما حقه‌های تولیدکنندگان را در آزمایشگاه آشکار می‌کند و دانش قدیمی سوسیس را دوباره کشف می‌کند.

به عنوان مثال در مزرعه آرمین شرودر، جایی که دو خوک روستایی سوابین هال توسط قصابان انجمن کشاورزان شوابیش هال به صورت حرفه ای ذبح شده، بریده شده و به سوسیس تبدیل می شوند. طبق سنت قدیمی، بدون افزودنی ها و ترفندهای شیمیایی مواد غذایی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *