اسباب بازی

بازی هایی با اسباب بازی دخترانه دکتری نقش آفرینی بین کودکان این گروه سنی بسیار محبوب است. آنها موقعیت هایی را که از زندگی روزمره خود در خانواده می شناسند، بازسازی می کنند. این به آنها لذت خاصی می دهد که از موقعیت معمول کودک خود خارج شوند و در حین بازی با یکدیگر دیدگاه بزرگسالی را در نظر بگیرند
میل به لغزش در نقش والدین، این موقعیت دیگر قدرت، برای قرار گرفتن در بالای سلسله مراتب و توانایی تصمیم گیری. یا گاوچران و هندی بودن یا نقش افسران پلیس. اینها مهارتهای کلیدی بسیار بسیار مهمی برای کنش اجتماعی هستند.
همدلی، تغییر نقش، درک نقش، مذاکره اجتماعی. این فوق العاده پیچیده است. باور نمی کنید که در برخی موقعیت های بازی، اغلب چه عمقی وجود دارد.”
این روزها والدین بیشتر درگیر هستند.
اسباب بازی
نحوه برخورد کودکان با برخی اسباب‌بازی‌ها، نحوه رفتار آنها در موقعیت‌های بازی، نحوه برقراری ارتباط تعاملی با سایر کودکان یا بزرگسالان اطلاعات مهمی را در اختیار دانشمندان آگسبورگ قرار می‌دهد. برای این کار مرتباً به مهدکودک ها یا حوزه خانواده می روند و اطلاعات مهمی را از مشاهدات، سری های تست و پرسشنامه دریافت می کنند.
روند واضحی در تحلیل‌های آن‌ها: در حالی که نسل‌های قبلی والدین اغلب فرزندان خود را ترک می‌کردند تا خودشان بازی کنند، مادران و پدران اکنون بیشتر با فرزندان خود بازی می‌کنند.
آنچه مهم است این است که انگیزه ایجاد کنید، کودکان را به انجام برخی فعالیت ها تشویق کنید، با خودتان بازی کنید.
که کاملاً می تواند تعامل والدین و کودک را شکل دهد و چندین بار توسط تحقیقات تأیید شده است، پیوند بین والدین و فرزند خیلی قوی می تواند تشویق کند. اما این می تواند جنبه منفی هم داشته باشد که کودک به آن عادت می کند. و فکر می کنم شما نیز می توانید کمی آن را تعدیل کنید.
چقدر دوست دارم با فرزندم بازی کنم، چقدر به کودکم نیاز دارد. تفاوت‌های فردی بسیار بزرگی بین بچه‌ها وجود دارد که من متوجه می‌شوم، که الان خیلی به او کمک می‌کند و وقتی با بچه بازی می‌کنم ما را به هم نزدیک‌تر می‌کند و بعد ممکن است مراحلی وجود داشته باشد.
که چنین کاری را با شدت بیشتری انجام دهم و سپس آنجا همچنین مراحلی هستند که می گویم: یک قدم به عقب برمی گردم و سعی می کنم چنین چیزهایی را تشویق کنم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *