اسباب بازی

در سنین ده سالگی به بعد، کودک به سرعت شروع به تغییر می کند، او سرگرمی هایی مثل اسباب بازی شمشیر نینجا نیاز دارد و دیگر نیازی به اسباب بازی های مخمل خواب دار یا طراحان ندارد.

او بسیار بیشتر جذب وسایل مختلف می شود که به رشد کمک می کند، دانش می دهد. ویژگی های ورزشی می تواند هدیه خوبی باشد، بنابراین یک پسر می تواند یک دوچرخه بخرد و یک دختر با اسکیت های غلتکی خوشحال می شود.

از طریق بازی، بچه ها دنیا را یاد می گیرند، رشد می کنند، یاد می گیرند با بچه های دیگر دوست شوند، تخیل خود را توسعه می دهند. کارشناسان می گویند چه اسباب بازی های آموزشی برای کودکان ۱ ساله برای فیجت مناسب است.

خود را در آن سن به خاطر بسپارید یا از اقوامتان بپرسید: احتمالاً ملاقه مورد علاقه مادرتان، تابه مادربزرگ یا جعبه ابزار پدر را که می‌توانید لمس کنید، دوخته‌اید. اما فقط مراقب باشید!

اسباب بازی

این به احتمال زیاد در مورد فرزندان شما نیز صادق است. آنها را به راحتی می توان با موضوعات ساده ای که برای ما بزرگسالان خسته کننده می بینیم، سوق داد. 

کارشناسان خاطرنشان می کنند که تا یک سال و نیم، کودکان می توانند با هر چیزی بازی کنند و اسباب بازی برای یک کودک یک ساله می تواند هر چیزی باشد. در این سن، عمل برای آنها مهمتر از اشیا است. بعدها، زمانی که زندگی واقعی با کمک اشیاء جایگزین بازتولید می شود، نوزادان توانایی بازی نمادین را توسعه می دهند.

این مطالعه، بیان می‌کند که تعداد زیادی اسباب‌بازی آموزشی برای کودکان از یک سالگی کیفیت بازی کودکان را کاهش می‌دهد. فقط چند اسباب بازی ساده در اختیار کودک او را خلاق تر می کند.

بنابراین، کارشناسان بسیاری از ابزارهای شیک و مد روز را توصیه نمی کنند – از این گذشته، هر چه عملکردهای کمتری در یک اسباب بازی وجود داشته باشد، کودک اقدامات بیشتری انجام می دهد. اسباب بازی های یک ساله، چیزهای ساده، مفید و تست شده – بیشتر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *