انتخاب بهترین شیلنگ تراز ۱۰ یا لوله برای تضمین عمر طولانی و نگهداری کم سیستم پمپ مهم است. پوشش داخلی شیلنگ تنها سطحی است که با سیال در حال انتقال در تماس است. ما بسته به نیاز پمپاژ شما گزینه های بسیاری از مواد شیلنگ را ارائه می دهیم.

شیلنگ های مهندسی شده ما برای ایجاد ترکیبی از ویژگی های مکانیکی و شیمیایی برای رسیدگی به برنامه های کاربردی طراحی شده اند. شیلنگ ها می توانند ۲ تا ۶ لایه تقویت کننده داخلی داشته باشند و بر اساس جنس شلنگ و اندازه انتخاب می شوند.

طیف گسترده ای از مواد شیلنگ و اندازه های ما، به همراه گزینه های درایو، لوازم جانبی پمپ و اتصالات، برای نیازهای یک پمپ تصفیه فاضلاب عالی هستند.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه هایی که می توانیم ارائه دهیم، با نماینده محلی پمپ آلبین خود تماس بگیرید .

 

شیلنگ و لوله دارای مقاومت شیمیایی عالی و مقاومت سایشی در برابر شیر آهک یا دوغاب آهک هستند.

پمپ های شلنگی برای سیالات حساس به برش مانند پلیمرها عالی هستند. آنها می توانند به آرامی محصولات را بدون آسیب رساندن به ساختار انتقال دهند (به عنوان مثال زنجیره های پلیمری).

کاهش سایش شیلنگ: شیلنگ لاستیکی طبیعی ما در برابر سایش بسیار مقاوم است و عمر شلنگ بیشتری دارد و در نتیجه خدمات کمتری مورد نیاز است.

تعمیر و نگهداری آسان و سریع: سرویس برنامه ریزی شده شامل تعویض ساده شلنگ است که هزینه کل مالکیت کمتری را به همراه دارد.

کاربردهای دوز معمولاً از درایوهای سرعت متغیر یکپارچه (VSD) و/یا PLC مشتری برای کنترل نرخ جریان با دقت بیشتری نسبت به یک درایو با سرعت ثابت استفاده می‌کنند.

جریان می تواند در هر دو جهت از طریق شیلنگ رخ دهد. این جریان دو جهته کاربر را قادر می سازد تا با شستشوی خطوط و سیستم لوله کشی فرآیند، شلنگ را به راحتی تمیز کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *