حوله

اگر می‌خواهید هنگام انتخاب حوله ساحلی یا حوله لباسی هنر، آن را درست انجام دهید، باید بدانید که کیفیت آن دوام آن را تعیین می‌کند. و این که، مهم نیست که پیشنهادات با مجموعه‌های حوله چقدر وسوسه‌انگیز باشد.

اگر عملکرد جذب و خشک کردن خود را به درستی انجام ندهند، می‌توانید این معامله‌ها را فراموش کنید. از فروشگاه تخصصی کتانی خانه Matarranz لیست شده است:

مواد اولیه، نوع فر، سطح آب دوستی و گرما. مهم ترین نکات را بررسی می کنیم تا بدانیم آیا حوله از کیفیت خوبی برخوردار است یا خیر. یادداشت بردار!

حوله ها از چه موادی باید ساخته شوند؟

حوله

مواد اولیه همیشه اولین چیزی است که قرار است برای ما ارزش قائل شویم. بنابراین قبل از انتخاب حوله لباسی هنر جدید، به برچسب آن نگاه کنید. پنبه های با کیفیت تایید شده را انتخاب کنید و از ترکیب پلی استر یا الیاف خودداری کنید.

حوله های خود را بهتر خشک می کنید و عمر طولانی تری خواهید داشت.

یک حوله حمام خوب باید از 100 %پنبه مخلوط نشده باشد. به گفته کارشناسان کتانی خانگی، پنبه مصری با کیفیت ترین و با کیفیت ترین در جهان است و قدرت جذب منحصر به فردی دارد. اگرچه گزینه خوب دیگر انتخاب حوله های نخی ترکی است. نرمی آن را دوست خواهید داشت!

حوله کتان نوع فوتا

اگرچه استفاده از آن چندان گسترده نیست، کتان یکی دیگر از مواد مورد استفاده برای ساخت حوله است. این یک فیبر طبیعی، تنفسی و مقاوم با لمسی فوق العاده نرم و ظریف است.

این پارچه به عنوان یک الیاف طبیعی، با محیط زیست نیز بسیار پایدارتر است. آب را به خوبی یک حوله نخی سنتی جذب می کند، بدون اینکه لطافت و لمس دلپذیر آن را به خطر بیندازد.
از نقطه نظر تزیینی، این متریال حس بسیار ظریف تری را به حمام شما می بخشد، زیرا حوله های کتان بسیار زیبا هستند و با هر نوع متریال یا سبکی مناسب هستند.

حوله های کتانی به حمام شما هوای بسیار نوآورانه و تازه تری می بخشد! یکی از حوله هایی است که بیشتر خشک می شود. حالا اگر این ماده را انتخاب کردید، مطمئن شوید که 100% کتان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *