عرقیات گیاهی

آزمایشگاه آنالیز مولکول‌های کوچک عرق زنیان اصل می‌تواند مولکول‌های کوچک تولید شده توسط گیاهان و قارچ‌ها را تجزیه و تحلیل کند تا به شناسایی ساختارهای شیمیایی که می‌توانند در کشف دارو استفاده شوند، کمک کند.داده‌های متابولیت آزمایشگاهی همچنین برای مطالعه برهم‌کنش‌های اکولوژیکی بین گیاهان، تأیید عصاره‌های گیاهی موجود در بازار و نقشه‌برداری از تکامل صفات شیمیایی استفاده می‌شود.

پروفسور Chen Kaixian از دانشگاه طب سنتی چینی شانگهای خاطرنشان می کند که این منابع اساساً روند غربالگری برای کاندیداهای دارو را سرعت می بخشد.

پروفسور Chen Kaixian از دهه ۱۹۹۰ از طراحی دارو به کمک رایانه استفاده کرده است.

عرقیات گیاهی

او توضیح داد: “بزرگترین پیشرفت فناوری در حرفه من غربالگری مجازی است: ترکیب کتابخانه های مولکولی کوچک و پایگاه های اطلاعاتی بیولوژیکی ما باعث صرفه جویی در زمان و هزینه تحقیقات زیادی می شود. در سال ۲۰۲۱، همکاران پروفسور Chen Kaixian

در دانشگاه طب سنتی چینی شانگهای، گیرنده های اسید صفراوی را از طریق غربالگری بالای کتابخانه های محصولات طبیعی کشف کردند. آگونیست TGR5، یک هدف دارویی بالقوه برای درمان چاقی.

این آگونیست notoginseng saponin Ft1 نام دارد و از ساقه و برگ نوتوژن سنگ به عنوان بستر استفاده می کند. Panax notoginseng نوعی جینسنگ است که در طب سنتی چینی برای تقویت گردش خون استفاده می شود و سابقه دارویی بیش از ۲۰۰۰ سال دارد.

به عنوان رئیس انجمن تحقیقات طب سنتی چینی، یکی از ماموریت های سیموندز، بهبود تکرارپذیری تحقیقات گیاهی از طریق استانداردهای جهانی قابل کنترل تر است.

این انجمن که در سال ۲۰۱۲ در هلند تأسیس شد، در حال حاضر ۱۱۲ موسسه در ۲۴ کشور را تحت پوشش قرار می دهد و هدف آن ارائه دستورالعمل هایی برای تحقیقات جهانی TCM است.

علاوه بر این، زنجبیل می تواند سم پینلیا و ستاره جنوبی را سم زدایی کند و آن را به صورت جوشانده مصرف کند.

بنابراین، هنگام پردازش Pinellia و Nanxing، زنجبیل اغلب با هم برای کاهش سمیت آنها استفاده می شود و مصرف آب زنجبیل نیز می تواند سم زدایی کند .

پوست زنجبیل به کاهش تورم، درمان سوزش ادرار و ادم کمک می کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *