رب انار

ملاس انار که به نام  رب انار نیز شناخته می شود، رب انار سمنان یکی از پر مصرف ترین مواد در آشپزی عربی است. این شربت غلیظ، تیره و شیرین با بافتی شبیه عسل است که از انار، شکر و آب لیمو تهیه می شود.

ملاس انار به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی بالایی که دارد فواید سلامتی متعددی دارد و ویتامین C را برجسته می کند که به پیشگیری از بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی کمک می کند.

سرشار از ویتامین های گروه B است که به بدن در تولید انرژی، سیستم عصبی، دستگاه گوارش و حفظ نشاط در پوست کمک می کند. آب انار همچنین از تجمع کلسترول در رگ ها جلوگیری می کند یا آن را به تاخیر می اندازد.

ملاس انار به عنوان سس یا همراه با سایر غذاهای معمولی خاورمیانه مانند Muhammara استفاده می شود. همچنین در دستور العمل های دیگر مانند وینیگرت، ماریناد یا شیرینی گنجانده شده است.

رب انار

دو بار فکر نکنید و با خرید ملاس انار از فروشگاه اینترنتی ما با بهترین قیمت، از بهترین طعم و کیفیت در منزل خود لذت خواهید برد.

ملاس انار که به نام شربت انار نیز شناخته می شود، یکی از پر مصرف ترین مواد در آشپزی .

این شربت غلیظ، تیره و شیرین با بافتی شبیه عسل است که از انار، شکر و آب لیمو تمهیه است. ملاس انار دلیل فایده ای که فواید سلامتی متعددی دارد و ویتامین را برجسته می کند که از بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی کمک می کند.

سرشار از گروه B است که در تولید انرژی، سیستم، دستگاه گوارش و حفظ نشاط در کمک می کند. آب انار همچنین از تجمع کلسترول در رگ ها جلوگیری می کند یا آن را به میزان می اندازد.

ملاس انار به عنوان سس یا همراه با سایر غذاهای معمولی مانند Muhammara استفاده می شود.

همچنین در دستور العمل های دیگر مانند وینیگرت، ماریناد یا شیرینی گنجانده شده است.دو بار نکنید و با خرید ملاس انار فروشگاه اینترنتی ما با بهترین، از بهترین طعم و کیفیت منزل خود لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *