هودی دخترانه

سلبریتی‌ها عاشق شیک پوشی هودی هستند و ما کاملاً در حال بررسی هودی مخمل کبریتی زنانه سفارشی جیجی حدید هستیم. قرمز قطعاً یکی از مطمئن‌ترین رنگ‌هایی است که هنگام خرید هودی مخمل کبریتی زنانه باید به آن توجه کرد:

شکی نیست که هودی‌ها یکی از اقلام اصلی لایه‌بندی هستند که در کمد لباس خود به آن نیاز دارید، اما چیزی که آن‌ها را خاص‌تر می‌کند این است که برای ایجاد ترکیب‌های ساده لباس عالی هستند.

 اگر حجابی هستید، سعی کنید برای زیباترین ظاهر، هودی های خزدار را روی حجاب برهنه بپوشید، همانطور که ملانی التورک نمادین نشان می دهد:

مدل‌های مختلف هودی وجود دارد که با انحنا بسیار عالی به نظر می‌رسند، به‌عنوان مثال هودی‌های بریده‌شده و پارک‌های ورزشی. 

هودی دخترانه

اما مورد علاقه شخصی من این لباس توری هودی زیبا از Lane Bryant است که می توانید از اینجا فقط با 20 دلار خریداری کنید.

 این محصول دارای یک ماده بسیار نرم و قابل کشش است که به این معنی است که می توانید به راحتی از آن در سفر و حتی برای ورزش استفاده کنید.

برای دختران قد بلند، ما به شدت هودهای راه راه را توصیه می کنیم و این نکته توسط وبلاگ نویس قد بلند مورد علاقه ما، ابیگیل از زرافه درجه یک ، بیشتر ثابت شده است. 

می‌توانید او را با یک هودی راه راه و گلدار با شلوارک و کفش‌های کانورس به عنوان یک لباس تابستانی خنک و زیبا ببینید. و برای زمستان‌ها، او دوباره کفش‌های کانورس، شلوار جین و هودی راه راه می‌پوشد.

اگر قد شما کوتاه قد یا وسط پرتر باشد، همه مدل های هودی مناسب شما نیستند. برای مثال، لباس‌های هودی، گزینه‌های پیچیده‌ای برای چنین فرم‌هایی هستند. 

هودی‌های گشاد و سایز بزرگ نیز ممنوع هستند، زیرا با داشتن اندام کوچک، به نوعی در آن‌ها گم می‌شوید، در عوض، باید به سراغ انواع خوش‌پوش بروید. وقتی صحبت از یقه به میان می‌آید، هودی‌هایی با یقه V ترجیح داده می‌شوند زیرا شما را بلندتر نشان می‌دهند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *