قابلمه بوش

ظروف آشپزخانه و قابلمه بوش در بانه جدیدترین پیشرفت در دنیای ظروف پخت و پز در سال های اخیر است که در مقایسه با ظروف استیل و تفال به بهترین و پیشرفته ترین ظروف تبدیل شده است.

با گذشت سال های اخیر پیشرفت زیادی در ظروف آشپزی ایجاد شده است. تا اینکه دیگ های گرانیتی بیرون آمدند و مورد تایید همه قرار گرفتند.

قیمت ست های گرانیت در حلقه قابلمه، کاسه، سینی و غیره را برای شما منتشر می کنیم، زیرا گرانیت بهترین ماده موجود در بازار در سال های اخیر محسوب می شود.

از طریق مقاله زیر نکاتی را در مورد نحوه کار به شما نشان خواهم داد. برای انجام این. انتخاب مجموعه مناسب ظروف گرانیتی و بر چه اساسی انتخاب شده است.

قابلمه بوش

با توضیح مزایا و معایب گرانیت نسبت به سایر مواد مانند تفال، فولاد ضد زنگ و سرامیک.

برای انتخاب ست یا هر ظروف گرانیتی ابتدا باید مدل و شرکت آن را بشناسید، مخصوصاً از آنجایی که شرکت های ناشناخته ای هستند که ظروف گرانیتی بسیار بد و بی مصرف درست می کنند، من همیشه دنبال شرکت های معروف و قابلمه های سنگین می گردم که شاید بیشتر باشد.

گرانتر از بقیه است، اما بالاخره، چه چیزی از خرید یک مجموعه ارزان قیمت که پس از مدت کوتاهی از بین می رود، به دست می آورید؟

اخل کاسه گرانیتی کمی روغن بریزید سپس با استفاده از برس سیلیکونی کف کاسه و کناره های آن را به خوبی پخش کنید، ترجیحا از روغن زیتون یا هر روغنی که بافت سنگینی دارد استفاده کنید.

یک دقیقه قابلمه را گرم کنید، مراقب باشید که قابلمه به جوش نیاید، سپس حرارت را خاموش کنید.

ظرف حاوی روغن را سه ساعت بدون استفاده در آشپزخانه بگذارید.

حالا کاسه گرانیتی خود را به روش سنتی با استفاده از آب صابون بشویید.

اکنون می توانید استفاده از ظروف گرانیتی را شروع کنید، توجه داشته باشید که استفاده از ظروف پخت و پز با سر سیلیکونی ضروری است تا لایه بیرونی آن خراشیده و آسیب نبیند.

زیرا خراشیدن گرانیت خطراتی را به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *