روشویی حمام بسیار بیشتر از کابینتی است که سینک را نگه می دارد . روشویی قهرمان  مکانی است که در آن دست ها و صورت خود را می شویید، اصلاح می کنید، موهای خود را حالت می دهید، آرایش می کنید و دندان های خود را مسواک می زنید.

همچنین این مکان جایی است که همه وسایل را برای کارهای روزمره خود و همچنین سایر لوازم حمام و لوازم ضروری تمیز کردن را ذخیره می کنید.

در برخی از حمام ها، برجسته ترین وسیله است. در برخی دیگر، با احتیاط در گوشه ای قرار می گیرد. می تواند مستقیماً روی زمین بنشیند یا از دیوار آویزان شود.

روشویی در ساده ترین شکل خود، لوله کشی سینک را در بر می گیرد و ممکن است در و کشو داشته باشد یا نداشته باشد.

یک کمد قدیمی یا یک مجموعه یدکی از قفسه های ابزار دارید؟ این و سایر گزینه‌های غیر متعارف می‌توانند با اصلاحات مناسب به عنوان روشویی حمام شناخته شوند.

روشویی

انواع روشویی حمام

روشویی معمولی یک کابینت مستطیل شکل است که به دیوار متصل شده و دارای فضای باز بزرگی در زیر سینک برای قرار دادن لوله‌کشی است.

معمولاً دارای درهایی برای مخفی نگه داشتن قفسه های لوله کشی و ذخیره سازی و کشوهایی برای لوازم بهداشتی است. برخی از موارد غیر متعارف تر عبارتند از:

دیوار آویزان: یک کابینت کامل یا به سادگی یک کانتر، با یا بدون دامن، که روی دیوار نصب می شود. بسیاری از روشویی های مطابق با ADA از این نوع هستند، زیرا فضای پایی را برای کاربران ویلچر برای دسترسی به سینک فراهم می کنند.
پایه گوشه ای: یک روشویی مثلثی کوچک در گوشه ای ممکن است فقط یک در داشته باشد و فضای کافی برای نگهداری لوله کشی سینک را داشته باشد.
ایستاده : روی دیوار می نشیند اما متصل نیست.

یک کمد قدیمی اصلاح شده برای پشتیبانی از سینک ظرفشویی می تواند نمونه باشد.
کنسول: روشویی کنسولی که به سمت میز آرایش قدیمی برمی گردد از یک میز سینک تشکیل شده است که توسط پاها پشتیبانی می شود . فضای زیر برای نمایان شدن لوله کشی باز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *