ساعت غواصی

برند اصل ساعت کاسیو وزن بسیار سنگینی دارد از این رو بهتر است برای خرید ساعت غواصی کاسیو اصل آن را با دست خود سبک و سنگین نمایید.

یک ساعت خوب کاسیو را می توان تنها در یک مورد انتخاب کرد، شما باید آنها را درک کنید و آنچه را که می خواهید روی مچ دست خود ببینید به وضوح درک کنید، کاسیو

ساعتی از بالاترین کلاس است، به این معنی که شما باید یک کرونومتر راحت و شیک با مجموعه عملکردها و ویژگی های مورد نیاز خود داشته باشید.

امروزه کاسیو تعداد زیادی مدل ساعت را در تمام بخش‌های قیمتی و تخصصی بازار تولید می‌کند محصولات این شرکت قادر به برآورده کردن تقاضای تقریباً هر مشتری است.

می‌توانید در مجموعه‌ها و خطوط مدل ساعت‌های مردانه، زنانه و کودکان، مدل‌های کلاسیک، مدل‌های پیشرفته، اسپرت، مدل‌های طراح، حتی ساعت‌های غواصان، کوهنوردان و

غارشناسان را بیابید.

البته ابعاد، قابلیت های فنی و طراحی هر خط ساعت تخصصی کاسیو متفاوت خواهد بود و باید ویژگی های آن ها را به دقت بررسی کنید تا بعداً از خرید ناامید نشوید.

محبوب ترین ها در سال های اخیر ساعت های ورزشی کاسیو و همچنین مدل هایی هستند که با افزایش کلاس حفاظتی و جدیدترین فناوری ها متمایز می شوند.

آخرین نسل از خطوط ویژه ساعت‌های ورزشی کاسیو شامل سری‌های Casio ProTrek، Casio Phys و Casio Seapathfinder است.

سری Casio Phys برای کسانی طراحی شده است که فعالانه درگیر ورزش هستند و سبک زندگی بسیار فعالی دارند.

ساعت غواصی

ساعت های این سری مجهز به گزینه ها و ویژگی های کمکی هستند که به شما امکان می دهد پیشرفت دستاوردهای ورزشی خود را کنترل کنید چندین کرونومتر، کالری

شمار، سرعت سنج فاصله.

سری Casio ProTrek ساعتی است که با فعالیت های مکرر شما در فضای باز در هر شرایط آب و هوایی کار بسیار خوبی انجام می دهد.

یک انتخاب عالی برای گردشگران و مسافران افراطی.

مدل‌های ساعت این سری دارای گزینه‌های داخلی لازم برای جهت‌یابی روی زمین هستند قطب‌نما، دماسنج و فشارسنج برای کنترل آب و هوا، این ساعت در برابر رطوبت، گرد و

غبار و تنش های مکانیکی محافظت بیشتری دارد و مجهز به ارتفاع سنج است.

سری Casio Seapathfinder، حتی با نام، به وضوح تعریف شده است این ساعت برای کسانی است که عاشق آب، غواصی، نیزه ماهیگیری و غواصی عمیق هستند.

قاب مقاوم و ۱۰۰% ضد آب با گزینه های فشارسنج و دماسنج، قطب نما و عمق سنج تکمیل می شود.

با چنین ساعتی در زیر آب، در فضا گم نمی شوید و می توانید وضعیت محیط آبی اطراف را کنترل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *