جاشمعی سفالی

جا شمعی: کاربرد مختلف که می توانید به جاشمعی سفالی بدهید
جا شمعی عناصری هستند که در هر خانه ای یافت می شوند. شمع های آنها وظیفه ایجاد فضایی گرم و هماهنگ در فضاهای ما را بر عهده دارند، بنابراین می توانیم به آن شمع گیرهای قدیمی فرصتی دوباره بدهیم.
ظرف شمع همراه آن است، بنابراین تنظیماتی را که می خواهید در خانه خود ایجاد کنید تعیین می کند. جا شمعی از مواد، رنگ ها، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارد: شیشه، سرامیک، سیمان، خاک رس، کریستال و غیره.

در حال حاضر، به عنوان مثال، شمع هایی را می یابیم که در گلدان های شیشه ای یا حتی شیشه های درب دار قرار دارند.

این روند شمع های موجود در شیشه برای شما کاربردی و مطلوب خواهد بود، زیرا یکی از کاربردهای متعددی است که می توانید پس از مصرف شمع به جا شمع خود بدهید.

جاشمعی سفالی

از جا شمع شیشه ای خود دوباره استفاده کنید
پس از مصرف شمع موجود در شیشه، مواد باقیمانده در پایه آن را بردارید و ظرف را بشویید . شما می توانید با استفاده از رنگ، روبان یا هر چیزی که می خواهید آن را به دلخواه تزئین کنید.

اگر ترجیح می دهید آن را نگه دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آن به عنوان یک ظرف جدید در خانه خود استفاده کنید.

می توانید از شیشه خود در آشپزخانه برای نگهداری ادویه استفاده کنید. یک جایگزین خوب این است که روی رنگ تخته سیاه بزنید و ادویه را که نگه دارید روی آن بنویسید.

همچنین می توانید یک شمع جدید اعمال کنید و از آن با عملکرد اصلی خود دوباره استفاد کنید. یا می توان به یک گلدان زیبا برای چیدمان فضاهای خود بسازید.

شمع های قدیمی خود را بازیافت کنید
به احتمال زیاد شمع گیر قدیمی در خانه شما گردش می کنند. اگر را در دید خسته کرده اند و آنها را نمی توانند با آنها چراغ های رومیزی بسازید.

شما می توانید یک صفحه نمایش کوچک روی آنها را انتخاب کنید، آنها را بازیابی کنید.

بنابراین آنها آماده خواهند بود تا جنبه ای عاشقانه به شام ​​​​​شما ارائه دهنده باشد. این یک خوب برای خلاص نشدن از شر ، حفظ سبک رمانتیک و چیزهایی با یک شی که خانه خود را دارید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *