فرش

فرش های با شکل نامنظم اغلب شبیه آثار هنری هستند در مورد فرش ماشینی 6 متری 700 شانه هم باید گفت: میزبان و هم مهمانان همیشه آنها را تحسین می کنند.

این می تواند یک فرش پرز باشد که باید بسیار با دقت انتخاب شود و توصیه می شود آن را حتی برای چند روز برای “جای دادن” به خانه ببرید تا در انتخاب اشتباه نکنید.

یا می توانید یک فرش چرمی یا موی حیوانات را به شکل پوست بخرید و آن را نزدیک مبل یا کاناپه بگذارید – خوشبختانه این فرم هیچ مشکلی ندارد، فرش هایی از این نوع تقریباً در هر اتاقی عالی به نظر می رسند.

فرشبه صلاحدید خود، می توانید فرشی را خریداری کنید که با شورش رنگ ها یا پیچیدگی طرح برخورد کند.

اگر فرش شما دقیقاً همینطور است و بار معنایی زیادی را در اتاق حمل می کند، هنگام تزئین دیوارها این را فراموش نکنید و اتاق را بیش از حد بار نکنید. اگر لهجه ای روی زمین باشد، ممکن است اصلا روی دیوار نباشد یا خیلی کم باشد.

خنثی
یکی از رایج ترین گزینه های کفپوش، فرش هایی با رنگ های خنثی است. در این حالت، فرش وظایف مستقیم خود را انجام می دهد و در رنگ بندی مناسب برای اتاق انتخاب می شود. او خیلی محدود به نظر نمی رسد و توجه زیادی را به خود جلب نمی کند.

چگونه فرش پهن کنیم
متقارن
فرش را در خطوط موازی یا عمود با مبلمانی که از قبل چیده شده اند بچینید. باید دقیقاً در مرکز منطقه اختصاص داده شده برای آن قرار گیرد و اگر مبلمان مشابهی در هر دو طرف وجود دارد، به طور مساوی بین آنها فاصله داشته باشد.

این باعث ایجاد حس ثبات می شود که همه ما در خانه با آن احساس راحتی می کنیم.

نامتقارن
اگر می خواهید پویایی اضافه کنید، کافی است فرش را به اشتباه در اتاق قرار دهید – آنها می گویند، در زاویه یا حتی مورب. در کنار آن می توان یکی از مبلمان را نیز چرخاند تا این موقعیت فرش تصادفی به نظر نرسد.

اکنون که با تنوع فرش ها آشنا شدید، فکر می کنیم انتخاب دقیق بهترین فرش، خود، در یک فروشگاه تخصصی برای شما سخت نخواهد بود. امیدواریم نکات ما به شما در انتخاب شما کمک کرده باشد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *