چمن مصنوعی

هزاران خانه، کسب‌وکار، زمین‌های فوتبال و پادر، شهرداری‌ها و فضاهای عمومی به چمن مصنوعی سونار روی آورده‌اند تا راه‌حلی برای محوطه‌سازی سرسبز و جذاب ارائه کنند که به حداقل منابع و نگهداری نیاز دارد و در عین حال سالانه میلیون‌ها لیتر آب صرفه‌جویی می‌شود.

از مزایای مختلف نصب چمن مصنوعی می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

1. صرفه جویی در مصرف آب
یک باغ 168 متر مربعی می تواند به طور متوسط ​​279143 لیتر آب در سال مصرف کند. تغییر به چمن مصنوعی به افراد ، مشاغل یا شهرداری ها این امکان را می دهد .

که به میزان قابل توجهی در قبوض آب خود صرفه جویی کنند و همچنین صرفه جویی در مصرف آب را افزایش دهند که یک کالای گرانبها برای بسیاری از مناطق است .

چمن مصنوعی

با انتخاب چمن مصنوعی می توانید تا 70 درصد در قبض آب خود صرفه جویی کنید . با چمن مصنوعی، نیازی به تخلیه منابع آب برای زیبا نگه داشتن باغ شما نیست.

2. ظاهر عالی بدون توجه به زمان سال.
اکنون می توانید نقاط طاس روی چمن یا مناطقی را که به دلیل کمبود آفتاب قهوه ای می شود فراموش کنید. با چمن مصنوعی در هر زمان از یک باغ سبز و زیبا لذت خواهید برد و آن را در جایی که نصب می کنید نصب کنید .

علاوه بر این، با فناوری های جدید به کار رفته در ساخت آن، تمام علف های آلبرگراس شبیه چمن طبیعی به نظر می رسند و احساس می کنند.

3. تعمیر و نگهداری کمتر.
هنگامی که چمن مصنوعی خود را نصب کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برگ ها را بردارید و گهگاهی به آن برس و شلنگ بزنید.

از طرف دیگر، اگر از چمن خود به شدت استفاده می کنید، توصیه می کنیم حداقل سالی یک بار یا هر دو سال یکبار تعمیر و نگهداری حرفه ای را انجام دهید.

4. نیازی به آفت کش و کود ندارد.
نگهداری از چمن طبیعی سبز، عاری از خزه و آفت نه تنها مستلزم وقف، چمن زنی و آبیاری است، بلکه مستلزم استفاده از آفت کش ها و علف کش هایی است که از خاک می گذرد و به آبراهه ها می ریزد.

این مواد شیمیایی مضر، آلوده کننده هستند و تهدیدات بالقوه ای برای سلامتی افراد، حتی کسانی که حتی چمن هم ندارند، به شمار می روند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *